22. května, 2018 - svátek má Emil

BRIGÁDA

pracovní pozice:BRIGÁDA
pracovní poměr:Brigáda
lokalita práce:35
zaměstnatel:Pro-Temp spol.s r.o.
platové ohodnocení:105,-Kč/hod.

Pro jeden z největších e-shopů v Evropě hledáme vhodné kandidáty na pozici ŘIDIČ pro rozvoz zásilek v Praze a okolí.

Pracovní náplň:

- rozvoz zásilek (Praha a okolí)

- manipulace se zbožím

- přijímání plateb od zákazníků

- práce s terminálem platebních karet

- komunikace se zákazníky

Požadujeme:

- věk 18 let

- platný řidičský průkaz

- výpis z rejstříku trestů

- výpis z karty řidiče

- samostatnost, spolehlivost

- odolnost vůči stresu

- ochotu učit se novým věcem

Nabízíme:

- brigádu (s možností přestupu na HPP)

- DPČ

- výborné platové podmínnky (105,-Kč/hod. + odměny dle odvedené práce)

- možnost zálohy každý týden

- možnost volby jednotlivých směn (ranní, odpolední)

- zaškolení ZDARMA

- možnost dlouhodobé brigády

- brigáda vhodná pro studenty, ženy na MD i aktivní důchodce

NÁSTUP IHNED !!!

Poslední úprava pracovní nabídky: 2018-05-10 10:44:20

Kontakty k nabídce: BRIGÁDA

Firma:Pro-Temp spol.s r.o.
Adresa:Praha 9, Do Čertous 2759/4
 19000, 35 - Praha Horní Počernice

Kont. osoba:V.Černá
Telefon:+420735175625
Email:veronika_cerna@protemp.cz

Ostatní pracovní nabídky ze sekce:

vloženovolná pracovní pozicemin. mzda
10.květnaBRIGÁDA105,-Kč/hod.,- Kč
8.březnaCheck-In Agent - pracovník odbavení cestujících20000,- Kč
8.březnaKoordinátor odbavení/handling agent20000,- Kč
8.březnaPracovník technického odbavení letadel - nakládka/vykládka zavazadel20000,- Kč
8.březnaReklamační pracovník20000,- Kč
8.březnaTicketing Agent20000,- Kč
17.říjnaStevard/ka na autobusových linkách RegioJet15000,- Kč

Kontaktujte zadavatele nabídky práce

Jméno a Příjmení*: (zadejte jméno a příjmení)
Vᚠemail*: (Email - musí být platný)
Vᚠtelefon*: (Nutné pro kontakt)
Životopis:
Motivační dopis:
Fotografie:
Průvodní dopis:

Opište kontrólní kód pro odeslání formuláře

* označené pole jsou pro odeslání nezbytné

Tweetni tuto stránku

Nejnovější nabídky práce

Junior HR Specialist – English only

Ostatní úředníci
18. květen, 2018

ABOUT THE COMPANY: We are a company with long and rich history and thanks to constant development we managed to remain on the top in the field of new technologies. We are world’s leading independent IT solutions company, providing services to the most prestige clients. We have been on the market for more than 60 years, nowadays operating in more than

Financial Analyst with languages

Analitici finančního trhu

Our client is a world leader in the field of business consulting, offering services in the field of Finance, Systems Integration, Telecommunications and Information among many others. With operational centers in over 70 countries worldwide, today this corporation is a global leader in the next generation of business consulting with reported revenues of

Junior BANKING Officer - English only - Fresh Graduates welcomed!

WHO YOU WILL WORK FOR A leader in the banking and capital markets sector, providing financial services for the domestic and international markets for customers in 110 countries. With a human capital of professionals assisting nearly 3000 customers worldwide to ensure effective and prompt delivery of their securities and cash with respect to rights and

Junior Credit Analyst with DUTCH

ABOUT THE EMPLOYER: We are a truly consumer-centric, sales-driven organization with nearly 600 employees in our Prague office, which was established 10 years ago. During the past few years we had an impressive and constant growth and we became one of the largest organization groups within FMCG sector. With the existing portfolio of over 200 brands and

Multiple Job Openings with German

Účetní

THE MESSAGE: Positions opening in Accounting, Finance, HR, Logistics & Administration! With or without experience! Fluent English is a must! German on an intermediate level is enough - if you are willing to improve while already working!:) Contact me directly for more details! THE IDEAL PROFILE: University degree in related areas is desired. 1 year